Car Mechanic Simulator 18

Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 386,1 MB
  • Version 1.0.10
  • Dil Türkçe
  • Firma PlayWay SA
Car Mechanic Simulator 18, klasik araba hayranlarının hoşuna gidecek bir simülasyon oyunudur.

Geçmişin tozunu hala hissediyor ve klasik araba tutkunuzu daha da desteklemek istiyorsanız Car Mechanic Simulator 18 mobil oyununa başvurabilirsiniz. Oyun oldukça eğlenceli bir simülasyon oyunudur. Çeşitli mekanlardan parçalar toplayarak kendinize klasik bir araba yapmak için uğraşacak ve sonunda mükemmel bir arabaya sahip olabileceksiniz. 

Hatta tek bir araba değil klasik araba koleksiyonunuzu Car Mechanic Simulator 18 mobil oyununda oluşturabilirsiniz. Motor, fren, egzoz, şanzıman, motor ve şasiyi onararak aracınızı bir canavar haline getirebilirsiniz. Hurdalıklardan parçaları toplayarak aracınıza lazım olanı kullanmaya bakın. Eski hurdalardan yepyeni klasik bir araba yaratmaya kendinizi hazırlayın. Baştan yaratmanın nasıl keyifli bir iş olduğunu Car Mechanic Simulator 18 mobil oyununda görebilirsiniz. Her hali ile eğlenebileceğiniz bir oyun oynamak isterseniz, oyunumuza öz atabilirsiniz. 

Parçalardan meydana getirdiğiniz klasik arabalarınızı ister satarak para kazanabilir isterseniz de kendi özel araba koleksiyonunuzu meydana getirebilirsiniz. Oyun Android  mobil cihazınızda sizleri bekliyor olacak. Kendi zevkinize göre güçlü araçlar ile eğlencenize bakın. Car Mechanic Simulator 18 mobil oyununda bol miktarda klasik araba ile uğraşacaksınız. 

Daha Fazla Göster
Car Mechanic Simulator 18 indir
DİĞER SÜRÜMLER