Car Mechanic Simulator 18

Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 386,1 MB
  • Version 1.0.10
  • Dil Türkçe
  • Firma PlayWay SA
Klasik araba tutkunuzu Car Mechanic Simulator 18 mobil oyunu ile arttırabilirsiniz.

Car Mechanic Simulator 18, IOS  cihazınıza ücretsiz olarak indirerek oynayabileceğiniz simülasyon oyunlarından bir tanesidir. Oyunda klasik arabalar üzerine bir performans sergileyeceksiniz. Klasik arabaları seviyorsanız eğlenceniz ikiye katlanacaktır. Çünkü oyunumuzda klasik arabalar ile uğraşacaksınız.

Gerekirse çöplükten parçalar toplayacak ve arabanız için kullanacaksınız. Hurda halinde olan bir arabadan muhteşem bir araç oluşturmanın zamanı geldi. Siz bunu başarabilirsiniz. Çeşitli parçaları onararak kendiniz için kullanabilirsiniz. Sakin fakat eğlenceli bir mobil oyun arıyorsanız Car Mechanic Simulator 18 mobil oyununda yer alabilirsiniz. Özellikle eski parçaları tamir ederek yeni bir hale getirmekten haz duyan oyunculara hitap eden Car Mechanic Simulator 18 mobil oyununda bir klasik araba koleksiyonu oluşturabilirsiniz. 

Kendi zevkinize göre arabaları baştan yaratabilir, dizayn edebilir ve zamanla daha da gelişmiş parçalar eşliğinde süsleyebilirsiniz. Dilediğiniz an dilediğiniz yerde keyifle oynayabileceğiniz Car Mechanic Simulator 18 mobil oyunu ile sizde kendi klasik arabalarınızı oluşturabilirsiniz. Baştan yaratmış olduğunuz arabaları ister satarak para kazanabilir isterseniz de kendi koleksiyonunuzu oluşturabilirsiniz. Birbirinden farklı arabaları baştan yaratmanın keyfini yaşayın. 

Daha Fazla Göster
Car Mechanic Simulator 18 indir
DİĞER SÜRÜMLER